• 1
  • 2
  • 3
  • 4

У четвер 18 грудня 2014 року після вечірньої служби до нашої церкви завітав Святий Миколай. Дітки привітали Миколая віршиками, піснями, легендами.

Було дуже багато діток. Миколай у відповідь подарував діткам подарунки.

Також у п'ятницю 19.12.2014 року отець Андрій Бринчак був запрошений у ЗОШ №1 м. Охтирка. Де привітав діток зі святом Миколая образками Святого Миколая.

 

У суботу 22 листопада 2014 року громада церкви Успіння Пресвятої Богородиці вшанувала пам'ять жертв штучно створеного голодомору панахидою та хвилиною мовчання.

Було багато прихожан та самих Охтирчан. Поклали квіти і вшанували загиблих хвилиною мовчання.

Після панахиди пройшов мітинг.

При Свято-Успенському храмі УПЦ Київського-Патріархату міста Охтирка діє благодійна їдальня бажаючим долучитись до цього Богоугодного діла звертатись до настоятеля Протоієрея Андрія Бринчака.

Контакти

Сьогодні 4 червня 2017 року відбулася Божественна літургія на честь Свята Пресвятої Трійці, або як називають в народі Зелені свята, у храмі Успіння Пресвятої Богородиці м. Охтирка.

огодні 1 червня 2017 року Військовий капелан В/ч 2276 НГУ протоієрей Андрій Бринчак узяв участь у святкуванні дня захисту дітей і на ярмарці професій приставив професію Військового священника (Капелана) та навчав діточок як молитись за наших захисників воїнів та за нашу державу..

Сьогодні 16 квітня 2017 року відбулася Божественна літургія найбільшого християнського свята Воскресіння Господнього (Великдень). В храмі було присутньо дуже багато парафіян. Після літургії було освячення пасок. Також у понеділок 17 квітня 2017 року настоятель храму отець Андрій Бринчак освятив паски солдатам Національної Гвардії в с. Климентово.

ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ

Благочинного Охтирського Благочиння Сумської єпархії

настоятеля храму Успіння Пресвятої Богородиці, протоієрея Андрія Бринчака

боголюбивим пастирям, чесному чернецтву

та всім вірним Української Православної Церкви

Київського Патріархату

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Дорогі брати і сестри!

Воскресіння Ісуса Христа — найважливіше християнське свято. Це особливий день, заради якого Господь прийшов на землю у вигляді беззахисного Немовляти, стерпів наругу від людей та віддав Себе на розп’яття. Своїм воскресінням Господь визволив нас від гріха, відкрив дорогу до раю та показав силу жертовної любові до усіх людей.

ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ

Високопреосвященнійшого Мефодія, архієпископа Сумського і Охтирського

боголюбивим пастирям, чесному чернецтву

та всім вірним Сумської єпархії Української Православної Церкви

Київського Патріархату

 

Христос Воскрес!

Дорогі брати і сестри!

Серед багатьох великих і радісних християнських свят, як ясне сонце серед небесних зірок, особливою урочистістю, особливою радістю вирізняється свято світлого Христового Воскресіння, свято свят і торжество з торжеств.

ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ

Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета

Преосвященним архіпастирям, боголюбивим пастирям,

чесному чернецтву та всім вірним Української Православної Церкви

Київського Патріархату

Дорогі браття і сестри!

 

ХРИСТОС  ВОСКРЕС!

Серед усіх християнських свят Воскресіння Христове відзначається особливою радістю і особливою урочистістю. Чому? Тому що Воскресіння Христове означає, що смерть у людській природі не перемагає. Воскресіння Христове стало запорукою вічного життя.

Сьогодні 9 квітня 2017 року на свято Входу Господнього у Єрусалим (Вербну Неділю) наш храм не зміг помістити усіх парафіян. Багато Охтирчан прийшли помолитись під час Божественної Літургії отримати святе причастя та освятити віття верби.