• 1
  • 2
  • 3
  • 4

У травні 2015 року знайшли прихисток в м. Охтирка ще одні патріоти з Донбасу. Доля кожного з них начебто однакова, але і особливо старшна по своєму. Так сталося, що доля цього чоловіка та настоятеля храму Успіння Пресвятої Богородиці Протоієрея Андрія Бринчака перетнулися. У важку хвилину священик знайшов слова розради та підтримки, підставив дружнє плече згорьованому чоловіку. Нашого героя звати Герасименко Олександр Анатолійович - нащадок славного козацького роду. Все життя присвятив почесній службі на благо Ураїни. Працював у правоохоронних органах начальником одного із райвідділів УМВС України в Донецькій області. Як більшість, не зрадив Батьківщині та присязі, не перейшов на бік терористів-сепаратистів. Через це змушений був тікати з рідної домівки, в яку прийшли люди з автоматами. Але справжня біда була ще попереду - кохана дружина потрапила у полон до горезвісного терориста Безлера.

Дякуючи Господу Богу, молитвам свого чоловіка та настоятеля храму Успіння Пресвятої Богородиці Протоієрею Андрію Бринчаку, дружина чудом була визволена з полону. На знак подяки за щирі молитви, за здоров'я та волю своєї дружини Олександр зробив неоціненну пожертву на наш храм - ікону "Друге пришестя", яку вивіз із собою з робочого кабінету.

Бачачи, що у храмі продовжується будівництво, Олександр Анатолійович пожертвував фінішну шпатлівку на оздоблення фасаду храму.

Вся громада храму Успіння Пресвятої Богородиці м. Охтирка в особі настоятеля Протоієрея Андрія Бринчака, висловлює щиру подяку за неоціненну пожертву на храм Герасименку Олександру Анатолійовичу. Всіх бажаючих побачити ікону запрошуємо відвідати наш храм.

Дорогоцінна пожертва на храмДорогоцінна пожертва на храмДорогоцінна пожертва на храм

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter