• 1
  • 2
  • 3
  • 4

21 листопада – День Гідності та Свободи. Герої не вмирають.

День Гі́дності та Свобо́ди — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Є наступником свята Дня Свободи, що відзначалося 22 листопада на честь Помаранчевої революції у 2005–2011 роках, поки не було скасоване указом Президента Віктора Януковича. 13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада відзначається День Гі́дності та Свобо́ди.

В цей день учні Охтирських шкіл відвідали наш храм - Успіння Пресвятої Богородиці Української Православної Церкви Київського Патріархату. Вони поставили свічки та помолились за Героїв, загиблих за нашу державу. Настоятель Отець Андрій розказав учням про історію нашої держави та нашої церкви, від часів Андрія Первозванного, який побував на Київських кручах, та Аскольдового хрещення і до часів теперішніх. Коли духовенство Нашої Церкви з хрестом і молитвою на передовій молитовно захищає нашу державу від нашестя чужинців.

День Гідності та Свободи. Герої не вмирають.День Гідності та Свободи. Герої не вмирають.День Гідності та Свободи. Герої не вмирають.День Гідності та Свободи. Герої не вмирають.День Гідності та Свободи. Герої не вмирають.День Гідності та Свободи. Герої не вмирають.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter